30.10.2018 - «Түнгі көбелектер» Драма

Әлсейіт Ақпанбет. «Түнгі көбелектер» Драма
Ж.Шанин атындағы Шымкент қалалық академиялық қазақ драма театры, 30 қазан сағат 16.30-да Ә.Ақпанбеттің «Түнгі көбелектер» драмасына шақырады.
Бүгінгі күнді белінен басып қалғысы келіп, ардың ала жібін аттаған жан, өмір жолында зауалына ұшырарын ойлайды ма?!
Әлсейіт Ақпанбеттің «Түнгі көбелектер» драмасы – «барында оралыңның, ойна да күл»-ін мейлінше арзандатып, уақыттан амалын асырғысы келген аға буынның жеңіл жүрісті аңсағаннан туындаған қақтығысты оқиғасы, «жеңілдің асты, ауырдың үстімен» күн көруді меңгерген тәнін сатқан қыздар жайында. Қалтадағы ақшасының буына бөккен әкелер, елірген көңілін көтертпекке тапсырыспен шақырған кәнизәк, өз қызы болып шықса қайтер еді?!
Азғындыққа ұшыраған адамдар, басынан кешкен сәттік ләззәті – тағдырына балта болып шабыларын білді ма?..
Міне, осындай сан-алуан сұрақтарға жауап іздететін драманың көрерменге берері мол болмақ.
Қоюшы режиссер – Ақжарқын Нұртазина
Қоюшы суретші – ҚР Мәдениет қайраткері Қалтөре Жұмақұлов
Театрдың көркемдік жетекшісі - Жұмабек Есимов.